Кухонна мийка CM Filoquadra Sottotop-undertop 99Х44 1V 12921
- Виробник: CM
- Артикул: 12921
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
20632 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка CM Filoquadra Sottotop-undertop 99Х44 1V 12921 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею та крилом.
Аксесуари для миття: 92031, 92023, 93100, 94091, 94092, 94093, 94073, 94071, 94081.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Filoquadra Sottotop-undertop |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована (сатин) |
| Наявність крила | з крилом |
| Розміри мийки | 990х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 475х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 190 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 950х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




