Механізм складного столика для стільниці Albacomponents Tipper (11311-009.197.WH) з білими ніжками, L-1800 мм
- Виробник: Albacomponents
- Артикул: 11311-009.197.WH
- В НАЯВНОСТІ
-
15005 грн.
Механізм складного столика для стільниці Albacomponents Tipper (11311-009.197.WH) з білими ніжками, L-1800 мм.
| Характеристики меблевої опори / ніжки | |
| Вид | механізм складного столика |
| Серія | Tipper |
| Довжина механізму | 1800 мм |
| Висота ніжок | 730 мм |
| Колір ніжок | білий |
| Матеріал | метал / пластик |
| Комплектація | 1 механізм складного столика, 2 ніжки PRO 600 mm (стільниця в комплект не входить) |
| Країна виробник | Італія |








