Електроустановлювальний модуль ASA Versalid (060.39F.00011)
- Виробник: ASA Plastici
- Артикул: 060.39F.00011
- В НАЯВНОСТІ
-
8492 грн.
Електроустановлювальний модуль ASA Versalid (060.39F.00011), 3 силові розетки + 1 USB.5V, оздоблення – чорний.
Електроустановний модуль ASA VERSALID – компактний та функціональний розетковий модуль, який монтується у стандартну стільницю, опускаючись углиб на 51 мм. Практична кришка дозволяє приховати розетки та захистити їх від води та пилу (сертифікація IP20), надаючи модулю елегантність та стриманість.
- Простий та зручний монтаж
- Кант на корпусі закриває виріз у стільниці.
- Монтаж в ламіновані, гранітні, композитні, дерев'яні панелі і т.д.
- Для встановлення на горизонтальні та вертикальні поверхні
- Товщина стільниці (панелі) від 15 мм.
- Глибина вбудовування 51 мм
| Характеристики меблевої розетки | |
| Серія | VersaLid |
| Основна категорія | Розетки |
| Тип розетки | Меблева |
| Наповнення розетки | розеточний блок |
| Кількість роз’ємів | 3 |
| Тип USB | Type A+C |
| Базовий колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал / Пластик |
| Тип монтажу | прихований |
| Максимальна потужність | 3400W |
| Номінальний струм | 16A |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Наявність шторок | зі шторками |
| Наявність кришки | з кришкою |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | Кабель 200мм під конектор GST18i3 |
| Комплектація виробу | Розеточний блок |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Країна-виробник | Італія |




