Меблева розетка ASA Versatag 1x220 1xUSB чорна (060.36F.00001)
- Виробник: ASA Plastici
- Артикул: 060.36F.00001
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
2176 грн.
Меблева розетка ASA Versatag 1x220 1xUSB чорна (060.36F.00001).
Опис товару
Розетковий модуль, що вбудовується в стільницю, що містить як силову розетку, так і USB порт, що робить його максимально функціональним при обладнанні офісних робочих місць і кухонь.
Функціональні можливості:
- Компактність
- Простий та зручний монтаж (у ламіновані, гранітні, композитні, дерев'яні панелі тощо)
- Кант на корпусі закриває виріз у стільниці.
- Діаметр вбудовування 60 та 80 мм
- Для встановлення на горизонтальні та вертикальні поверхні
| Характеристики меблевої розетки | |
| Серія | VersaTag |
| Основна категорія | Розетки |
| Тип розетки | Меблева |
| Наповнення розетки | розетка |
| Кількість роз’ємів | 1 |
| Тип USB | Type A |
| Базовий колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | прихований |
| Максимальна потужність | 3400W |
| Номінальний струм | 16A |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Наявність шторок | зі шторками |
| Наявність кришки | без кришки |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | Кабель 2м |
| Комплектація виробу | Модуль, Перехідне кільце під діаметр 80мм |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Країна-виробник | Італія |





