Ручка-скоба Citterio Giulio 160 мм (8 1168.0160.0252) чорний матовий
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1168.0160.0252
- В НАЯВНОСТІ
-
578 грн.
Ручка-кнопка Citterio Giulio 160 мм (81168.0160.0252), обробка чорний матовий.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Габаритні розміри | 210х15 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |




