Ручка-скоба Citterio Giulio 160 мм (8 1181.0160.0505) титан
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1181.0160.0505
- В НАЯВНОСТІ
-
301 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 160 мм (81181.0160.0505), обробка титан.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Handles |
| Стиль ручки | Scandi |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Габаритні розміри | 169х16 мм |
| Оздоблення | Титан |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |



