Ручка-скоба Citterio Giulio 160 мм (8 1203.0160.0252) чорний матовий
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1203.0160.0252
- В НАЯВНОСТІ
-
305 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 160 мм (81203.0160.0252), обробка чорний матовий.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Heavy |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Габаритні розміри | 174х14 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |





