Ручка-скоба Citterio Giulio 192 мм (8 1204.0192.0904) капучино
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1204.0192.0904
- В НАЯВНОСТІ
-
644 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 192 мм (8 1204.0192.0904), обробка капучіно.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Heavy |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 192 мм |
| Габаритні розміри | 219х27 мм |
| Оздоблення | Капучіно |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |


