Ручка-скоба Citterio Giulio 320 мм (8 1168.0320.0903)
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1168.0320.0903
- В НАЯВНОСТІ
-
757 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 320 мм (81168.0320.0903), оздоблення матове золото.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 320 мм |
| Габаритні розміри | 370х15 мм |
| Оздоблення | Матове золото |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |




