Ручка-скоба Citterio Giulio 320 мм (8 1202.0320.29) натуральна бронза
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1202.0320.29
- В НАЯВНОСТІ
-
778 грн.
Ручка-скоба Citterio Giulio 320 мм (81202.0320.29), оздоблення натуральна бронза.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Heavy |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 320 мм |
| Габаритні розміри | 347х27 мм |
| Оздоблення | Натуральна бронза |
| Тип ручки | Скоби |
| Матеріал | Замок |
| Комплектація | 2 гвинти М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |





