Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (8 1150.B000.0252) чорний матовий
- Виробник: Citterio Giulio
- Артикул: 8 1150.B000.0252
- В НАЯВНОСТІ
-
357 грн.
Ручка-кнопка Citterio Giulio 65 мм (81150.B000.0252), обробка чорний матовий.
| Характеристики меблевої ручки | |
| Колекція | Contemporary |
| Лінійка | Bar |
| Стиль ручки | Modern |
| Міжцентрова відстань | 65 мм |
| Габаритні розміри | 65х18 мм |
| Оздоблення | Чорний матовий |
| Тип ручки | Кнопки |
| Матеріал | Замок + Алюміній |
| Комплектація | 1 гвинт М4х25 мм |
| Країна виробник | Італія |


