Кухонна мийка Foster Angolare 3303 060
- Виробник: Foster
- Артикул: 3303 060
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
33396 грн.
Накладна кутова кухонна мийка Foster Angolare 3303 060 з полірованої нержавіючої сталі з двома чашами та крилом.
Аксесуари для мийки: 8633 300, 8657 001, 8153 100, 8611 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Angolare |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | кутова |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | з крилом |
| Розміри мийки | 830х830 мм |
| Кількість чаш | дві |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм, 340х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм, 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 810x810 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



