Змішувач кухонний Foster Atomo 8551 000
- Виробник: Foster
- Артикул: 8551 000
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
22872 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster Atomo 8551 000 з поворотним виливом, висувним шлангом та важелем керування збоку.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Atomo |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Тип виливу | з висувним шлангом |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 239 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 70 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 180 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


