Кухонна мийка Foster FL 86x50 2975 060
- Виробник: Foster
- Артикул: 2975 060
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
32927 грн.
Накладне прямокутне кухонне миття Foster FL 86x50 2975 060 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для миття: 8659 113, 8100 304.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | FL |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 860х500 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 720х320 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 840х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |





