Змішувач кухонний Foster Gamma 3 vie 8496 100
- Виробник: Foster
- Артикул: 8496 100
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
36366 грн.
Двохважільний кухонний змішувач Foster Gamma 3 vie 8496 100 з поворотним виливом та важелем управління збоку.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Gamma 3 vie |
| Вид поверхні | сатин |
| Вид змішувача | двоважільний |
| Тип підключення | до водопроводу та до фільтру |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 296 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 50 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 180 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


