Кухонна мийка Foster KE Brandy 75x44 2157 855
- Виробник: Foster
- Артикул: 2157 855
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
65594 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE Brandy 75x44 2157 855 із нержавіючої сталі (PVD Brandy) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8612 000, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8100 303, 8100 201, 8153 100, 8100 617, 8159 101, 8100 653, 8611 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Brandy |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Brandy |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 750x440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 710x400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | бронза |
| Монтажний отвір | 710x400 R15 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |


-330x330.jpg)