Кухонна мийка Foster KE Copper 44х44 2156 888
- Виробник: Foster
- Артикул: 2156 888
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
46876 грн.
Підстільна квадратна кухонна мийка Foster KE Copper 44х44 2156 888 з нержавіючої сталі (вінтаж PVD Copper) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Copper |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | квадратна |
| Вид поверхні | вінтаж PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 440х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 400х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 400х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




