Кухонна мийка Foster KE Gold 54х44 2155 889
- Виробник: Foster
- Артикул: 2155 889
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
53559 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE Gold 54х44 2155 889 з нержавіючої сталі (вінтаж PVD Gold) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Gold |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | вінтаж PVD Gold |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 540x440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 500х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | золото |
| Монтажний отвір | 500х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |





