Кухонна мийка Foster KE Gun Metal 22х44 2151 856
- Виробник: Foster
- Артикул: 2151 856
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
27457 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE Gun Metal 22х44 2151 856 із нержавіючої сталі (PVD Gun Metal) з однією чашею без крила.
Аксесуари для миття: 8407110, 8407120.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Gun Metal |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gun Metal |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 222х442 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 180х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 140 мм |
| Колір мийки | збройова сталь |
| Монтажний отвір | 180х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



