Кухонна мийка Foster KE Q4 and flush-mount 51х52 2264 080
- Виробник: Foster
- Артикул: 2264 080
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
39700 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster KE Q4 and flush-mount 51х52 2264 080 з нержавіючої сталі (вінтаж) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Q4 and flush-mount |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | вінтаж |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 510х520 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 450х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 498х508 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



