Кухонна мийка Foster KE Q4 and flush-mount 77х52 2279 050
- Виробник: Foster
- Артикул: 2279 050
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
35376 грн.
Накладна Q4 прямокутна кухонна мийка Foster KE Q4 and flush-mount 77х52 2279050 з полірованої нержавіючої сталі з двома чашами без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE Q4 and flush-mount |
| Тип монтажу | накладна Q4 |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 770х520 мм |
| Кількість чаш | дві |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм, 340х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм, 195 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 750х500 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач, можливість замовити з додатковим отвором |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




