Кухонна мийка Foster KE R15 38х44 2153 850
- Виробник: Foster
- Артикул: 2153 850
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
14275 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE R15 38х44 2153 850 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8631 300, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8611 000, 8100 201, 8100 303, 8151 000, 8657 001, 8100 201, 8407 117, 8407 116, 8407 115, 8407 108, 8407 109, 8407 113.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE R15 |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 380х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 340х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



