Кухонна мийка Foster KE R15 58х44 2201 852 LH
- Виробник: Foster
- Артикул: 2201 852 LH
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
25164 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE R15 58х44 2201 852 LH із полірованої нержавіючої сталі з двома чашами без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101,8611 000, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000, 8407 117, 8407 116, 8407 115, 8407 108, 8407 109, 8407 113.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE R15 |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 585х440 мм |
| Кількість чаш | дві |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм, 180х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм, 140 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 545х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



