Кухонна мийка Foster KE R15 80х45 2205 850
- Виробник: Foster
- Артикул: 2205 850
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
35688 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster KE R15 80х45 2205 850 з полірованої нержавіючої сталі з двома чашами без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000, 8407 117, 8407 116, 8407 115, 8407 108, 8407 109, 8407 113.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | KE R15 |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 800х450 мм |
| Кількість чаш | дві |
| Розмір чаш(і) | 270х400 мм, 450х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм, 195 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 750х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



