Змішувач кухонний Foster KS Plus 8522 100
- Виробник: Foster
- Артикул: 8522 100
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
23862 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster KS Plus 8522 100 з поворотним виливом та важелем керування збоку.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | KS Plus |
| Вид поверхні | сатин |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 260 мм |
| Довжина виливу | 221 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


