Змішувач кухонний Foster Margot 8524 100
- Виробник: Foster
- Артикул: 8524 100
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
36366 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster Margot 8524 100 з поворотним виливом та важелем керування зверху.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Margot |
| Вид поверхні | нержавіюча сталь |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | монтаж перед вікном |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 224 мм |
| Довжина виливу | 201 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 70 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |



