Кухонна мийка Foster Milanello Workstation 48х52 1031 050
- Виробник: Foster
- Артикул: 1031 050
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
51892 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster Milanello Workstation 48х52 1031 050 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для миття: 8156 000, 8100 306, 8644 004, 8631 300, 8642 003, 8657 001, 8644 101, 8159 101, 8100 100
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Milanello Workstation |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 486х520 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 430х374 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 469х503 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення, один аксесуар 8100 602 |
| Країна виробник | Італія |



