Змішувач кухонний Foster Monza 8549 000
- Виробник: Foster
- Артикул: 8549 000
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
25164 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster Monza 8549 000 з поворотним виливом, висувним душем та важелем керування зверху.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | Monza |
| Вид поверхні | хром |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Тип виливу | з висувним душем |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 295 мм |
| Довжина виливу | 240 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360°, змішувач з джойстиковим управлінням |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


