Кухонна мийка Foster New Wave 81х52 1412 000
- Виробник: Foster
- Артикул: 1412 000
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
66063 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster New Wave 81х52 1412 000 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | New Wave |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 810х520 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 710х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 798х508 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



