Змішувач кухонний Foster NYC 8486 000
- Виробник: Foster
- Артикул: 8486 000
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
18635 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster NYC 8486 000 з поворотним виливом та важелем керування збоку.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | NYC |
| Вид поверхні | хром |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 251 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


