Кухонна мийка Foster Outline 6602 009
- Виробник: Foster
- Артикул: 6602 009
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
165782 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster Outline 6602 009 із нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8611 000, 8156 000, 8100 306
.| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Outline |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gold |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 873х513 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 665х375 мм |
| Глибина чаш(і) | 234 мм |
| Колір мийки | золото |
| Монтажний отвір | 860х500 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення, аксесуар 8100 606, аксесуар 8100 607 |
| Країна виробник | Італія |



