Кухонна мийка Foster Outline 6625 006
- Виробник: Foster
- Артикул: 6625 006
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
191051 грн.
Накладна прямокутна кухонна мийка Foster Outline 6625 006 із нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8611 000, 8156 000, 8100 306
.| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Outline |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gun Metal |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 880х518 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 665х375 мм |
| Глибина чаш(і) | 234 мм |
| Колір мийки | збройова сталь |
| Монтажний отвір | 840х480 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення, аксесуар 8100 606, аксесуар 8100 607 |
| Країна виробник | Італія |








