Кухонна мийка Foster Phantom Base 54x44 5555 240
- Виробник: Foster
- Артикул: 5555 240
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
11566 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster Phantom Base 54x44 5555 240 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8153 100, 8657 001, 8100 651, 8612 000, 8100 201.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Phantom Base |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 546х446 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 506х406 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 500х400 мм |
| Особливості моделі | для стінок, товщиною 20 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |







