Кухонна мийка Foster Phantom Base Copper 44x44 5554 248
- Виробник: Foster
- Артикул: 5554 248
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
37356 грн.
Підстільна квадратна кухонна мийка Foster Phantom Base Copper 44x44 5554 248 з нержавіючої сталі (PVD Copper) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8153 100, 8657 001, 8100 651, 8612 000, 8100 201.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Phantom Base |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | квадратна |
| Вид поверхні | PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 446х446 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 406х406 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 400х400 мм |
| Особливості моделі | для стінок, товщиною 20 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |







