Кухонна мийка Foster Phantom Base Copper 74x43 5557 348
- Виробник: Foster
- Артикул: 5557 348
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
44181 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster Phantom Base Copper 74x43 5557 348 з нержавіючої сталі (PVD Copper) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8153 100, 8657 001, 8100 651, 8612 000, 8100 201.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Phantom Base |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 740х430 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 716х406 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 710х400 мм |
| Особливості моделі | для стінок, товщиною 12 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |







