Кухонна мийка Foster Phantom Base Gun Metal 53x43 5555 346
- Виробник: Foster
- Артикул: 5555 346
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
34959 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster Phantom Base Gun Metal 53x43 5555 346 з нержавіючої сталі (PVD Gun Metal) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8153 100, 8657 001, 8100 651, 8612 000, 8100 201.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Phantom Base |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gun Metal |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 530х430 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 506х406 мм |
| Колір мийки | збройова сталь |
| Монтажний отвір | 500х400 мм |
| Особливості моделі | для стінок, товщиною 12 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |







