Кухонна мийка Foster Quadra R12 54x44 1715 056
- Виробник: Foster
- Артикул: 1715 056
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
65490 грн.
Накладна, до рівня прямокутна кухонна мийка Foster Quadra R12 54x44 1715 056 із нержавіючої сталі (PVD Gun Metal) з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8644 044, 8159 101, 8611 000, 8153 100, 8100 201, 8100 303, 8151 000, 8151 006, 8100 617.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Quadra R12 |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gun Metal |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 540x440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 500х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | збройова сталь |
| Монтажний отвір | 520x430 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення, аксесуар 8100 617 |
| Країна виробник | Італія |






