Кухонна мийка Foster S1000 44х50 1144 002 LH
- Виробник: Foster
- Артикул: 1144 002 LH
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
8232 грн.
Накладне прямокутне кухонне миття Foster S1000 44х50 1144 002 LH з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S1000 |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 440х500 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 360х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 170 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 420х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач, діаметр зливу 2" |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



