Індукційна варильна поверхня Foster S1000 7322 300
- Виробник: Foster
- Артикул: 7322 300
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
29176 грн.
Склокерамічна індукційна варильна поверхня Foster S1000 7322 300 з 2 зонами нагріву та сенсорним керуванням.
| Характеристики індукційної варильної поверхні | |
| Серія | S1000 |
| Тип монтажу | накладна Q4, у рівень |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Форма | прямокутна |
| Колір поверхні | чорний |
| Розмір поверхні | 290х510 мм |
| Монтажний отвір | 270х490 мм |
| Потужність підключення | 3.7 кВт |
| Тип зон нагріву | індукційні |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Потужність зон нагріву | D 200 мм – 2.3 кВт (3 кВт); D 160 мм - 1.4 кВт |
| Управління | сенсорне |
| Функції | 9 рівнів потужності з функцією Powerboost, розпізнавання посуду, функція програмування закінчення приготування для кожної конфорки, автоматичне регулювання вентиляції, захист від дітей, автовідключення, індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


