Кухонна мийка Foster S1000 86х50 1186 161 RH
- Виробник: Foster
- Артикул: 1186 161 RH
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
7554 грн.
Накладна прямокутна кухонна мийка Foster S1000 86х50 1186 161 RH із полірованої нержавіючої сталі з однією чашею та крилом.
Аксесуари для миття: 8643000, 8657001, 8611000, 8100301.| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S1000 |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | з крилом |
| Розміри мийки | 860х500 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 340х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 170 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 840х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



