Кухонна мийка Foster S1000 Single Bowl 86х50 1180 150
- Виробник: Foster
- Артикул: 1180 150
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
8978 грн.
Накладна прямокутна кухонна мийка Foster S1000 Single Bowl 86х50 1180 150 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8633300, 8643000, 8643117, 8100305.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S1000 Single Bowl |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 865х505 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 726х350 мм |
| Глибина чаш(і) | 165 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 840х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач, можливість замовити з додатковим отвором |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




