Змішувач кухонний Foster S1000-Z85 8442 500
- Виробник: Foster
- Артикул: 8442 500
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
7256 грн.
Одноважільний кухонний змішувач Foster S1000 - Z85 8442 500 з поворотним виливом та важелем керування зверху.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | S1000 – Z85 |
| Вид поверхні | хром |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 222 мм |
| Довжина виливу | 204 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360 ° |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |


