Індукційна варильна поверхня Foster S4000 Domino 7321 240
- Виробник: Foster
- Артикул: 7321 240
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
35532 грн.
Склокерамічна індукційна варильна поверхня Foster S4000 Domino 7321 240 з 1 зонами нагріву та сенсорним керуванням.
| Характеристики індукційної варильної поверхні | |
| Серія | S4000 Domino |
| Тип монтажу | накладна Q4, у рівень |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Форма | прямокутна |
| Колір поверхні | чорний |
| Розмір поверхні | 380х520 мм |
| Монтажний отвір | 350х490 мм |
| Потужність підключення | 3 кВт |
| Тип зон нагріву | індукційні |
| Кількість зон нагріву | 1 |
| Потужність зон нагріву | D 250 мм - 2.3 кВт (3 кВт) |
| Управління | сенсорне |
| Функції | 9 рівнів потужності з функцією Powerboost, розпізнавання посуду, функція програмування закінчення приготування для кожної конфорки, таймер, автоматичне регулювання вентиляції, захист від дітей, автовідключення, індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |




