Індукційна варильна поверхня Foster S4000 Domino 7341 655
- Виробник: Foster
- Артикул: 7341 655
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
62103 грн.
Склокерамічна індукційна варильна поверхня Foster S4000 Domino 7341 655 з 2 зонами нагріву та сенсорним керуванням.
| Характеристики індукційної варильної поверхні | |
| Серія | S4000 Domino |
| Тип монтажу | накладна Q4, у рівень |
| Матеріал поверхні | склокераміка |
| Форма | прямокутна |
| Колір поверхні | чорний |
| Розмір поверхні | 380х520 мм |
| Монтажний отвір | 350х490 мм |
| Потужність підключення | 3.7 кВт |
| Тип зон нагріву | індукційні |
| Кількість зон нагріву | 2 |
| Потужність зон нагріву | 180x220 мм - 2.1 кВт (2.6 кВт) (3.7 кВт); 180x220 мм - 2.1 кВт (2.6 кВт) (3.7 кВт) |
| Управління | сенсорне |
| Функції | 9 рівнів потужності з функцією подвійний Powerboost, розпізнавання посуду, функція програмування закінчення приготування для кожної конфорки, таймер, функція T-Chef - 3 спеціальні програми: режим "танення" - 42 ° C; режим "розігріву" - 70 ° C; режим - 84° C, пауза, автоматичне регулювання вентиляції, захист від дітей, автовідключення, індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Італія |
| Особливості моделі | сенсорне керування Slider, система AutoBridge (об'єднання двох зон в одну) |
| Гарантія | 2 роки |


