Кухонна мийка Foster S4001 44х44 3356 850
- Виробник: Foster
- Артикул: 3356 850
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
19902 грн.
Підстільна квадратна кухонна мийка Foster S4001 44х44 3356 850 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000, 8407 108, 8407 109, 8407 113, 8407 117, 8407 116, 8407 115.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | S4001 |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | квадратна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 440х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 400х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 400х400 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



