Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster Skin 4458 848 із нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Skin |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 840х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 800х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 800х400 мм |
| Особливості моделі | інтегрований у мийку злив, відсутня можливість встановлення подрібнювача харчових відходів |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



