Кухонна мийка Foster Skin Gun Metal 84х44 4458 046
- Виробник: Foster
- Артикул: 4458 046
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
114620 грн.
Накладна, прямокутна кухонна мийка Foster Skin Gun Metal 84х44 4458 046 з нержавіючої сталі (PVD Gun Metal) з однією чашею без крила.
Аксессуары для мойки: 8644 041, 8644 004, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8153 100, 8644 042, 8159 101, 8612 000, 8612 100, 8100 154, 8100 201, 8100 303, 8154 000, 8151 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Skin |
| Тип монтажу | накладна, до рівня |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | PVD Gun Metal |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 840х440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 800х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 200 мм |
| Колір мийки | збройова сталь |
| Монтажний отвір | 820х430 мм |
| Особливості моделі | інтегрований у мийку злив, відсутня можливість встановлення подрібнювача відходів |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



