Кухонна мийка Foster Smokey 1155 858
- Виробник: Foster
- Артикул: 1155 858
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
53246 грн.
Підстільна прямокутна кухонна мийка Foster Smokey 1155 858 із нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для мийки: 8612 000, 8631 300, 8657 001, 8644 101, 8100 154, 8100 303, 8612 100, 8153 100, 8159 101, 8151 000, 8100 201
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Smokey |
| Тип монтажу | підстільний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | димчастий PVD Copper |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 540x440 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 500х400 мм |
| Глибина чаш(і) | 195 мм |
| Колір мийки | мідь |
| Монтажний отвір | 500x400 R15 мм |
| Комплектація | сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |



