Кухонна мийка Foster Tornado 79х50 1579 660
- Виробник: Foster
- Артикул: 1579 660
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
20736 грн.
Накладне прямокутне кухонне миття Foster Tornado 79х50 1579 660 з полірованої нержавіючої сталі з однією чашею без крила.
Аксесуари для миття: 8659 111, 8659 112, 8644 003, 8152 100, 8151 100, 8100 154, 8100 111, 8154 000.
| Характеристики кухонної мийки | |
| Серія | Tornado |
| Тип монтажу | накладна |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | полірована |
| Наявність крила | без крила |
| Розміри мийки | 790х500 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 730х440 мм |
| Глибина чаш(і) | 215 мм |
| Колір мийки | нержавіюча сталь |
| Монтажний отвір | 770х480 мм |
| Особливості моделі | отвір під змішувач, можливість замовити з додатковим отвором |
| Комплектація | вентиль-ексцентрик 3,5", сифон, перелив, кріплення |
| Країна виробник | Італія |




