Змішувач кухонний з підключенням до фільтра Gessi 316 Kitchen Cesello чорний метал брашований PVD (60826#707)
- Виробник: Gessi
- Артикул: 60826#707
- НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ
-
78619 грн.
Змішувач в оздобленні Cesello вирізняється вишуканим рельєфом із витонченим геометричним візерунком, що створює гру світла й глибину поверхні. Колекція виготовлена з нержавіючої сталі AISI 316 та гармонійно поєднує естетику і функціональність, забезпечуючи подачу фільтрованої води без компромісів у чистоті та дизайні.
Також доступні інші варіанти поверхні:
• Meccanica — із чіткою геометричною фактурою;
• Flessa — із м’якою шліфованою текстурою.
| Характеристики змішувача | |
| Серія | 316 Kitchen |
| Вид поверхні | PVD чорний метал брашований |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип підключення | до водопроводу і до фільтра |
| Монтаж | на мийку / стільницю |
| Тип виливу | з висувним душем |
| Вигляд виливу | поворотний |
| Висота виливу | 235 мм |
| Довжина виливу | 244 мм |
| Вид картриджа | керамічний |
| Довжина з'єднувальних шлангів. | 546 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Максимальна товщина стільниці | 40 мм |
| Особливості моделі | кут повороту виливу 360°, підключення до фільтра |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантія | 2 роки |





